Často kladené otázky

Ak som úplný začiatočník, budem to zvládať?

Kurz je postavený tak, že aj ako úplný nováčik bez základov to zvládnete. Potrvá Vám to však dlhšie, pretože bude nutné naučiť sa základy z prvého kurzu!

Ak som skúsený obchodník, viete ma nejako posunúť?

Áno viem. Z praxe je jasné, že najlepší efekt majú kurzy pre skúsenejších obchodníkov. Niektoré z nich sú na trhu aj 20 rokov a dokázali sa výrazne posunúť. V podstate z tejto skupiny ľudí je tam nulová nespokojnosť.

Prečo robíte tieto kurzy keď viete zarobiť na trhu?

Dôvodov je veľa, ale budem stručný. Pretože internet je plný nezmyslov, ktoré nikdy človeka k ziskom nedostanú, pretože trading je asociálny a pretože je to ďalší zdroj prímu. Obchodujem od roku 2008 a po piatich rokoch full time vám to začne trocha liezť na mozog. Tomuto sa dá porozumieť až v bode, keď sa stanete fultime.

Ako dlho trvá kompletný kurz a aká je jeho forma?

Toto je individuálna otázka. Celý kurz sa dá prejsť za 15 dní (skutočné porozumenie však potrvá oveľa dlhšie), je to však u každého veľmi individuálne. Forma je on-line. Sú to on-line videá. Spojené s praktickou časťou testami a vzájomnou komunikáciou, ktorá je v pokročilých častiach kurzu veľmi potrebná! Mentoring potom môže trvať kludne aj ďalšie 2 roky kde spolu stále niečo môžeme a budeme konzultovať.

Ukážete reálne výsledky?

Reálne výsledky nie sú problém, stačí mi napísať, ale nijako Vám to nepomôže.

Za akú dobu budem reálne vedieť využiť informácie z kurzov?

Je to individuálne, sú ľudia, čo okamžite chápu, čo treba robiť a v podstate behom dvoch týždňov už idú po svojom. A sú ľudia, ktorým to môže trvať pol roka. Každému so všetkým stále pomôžem.

Ak si zakúpim kurz REBEL pokročilý a neskôr sa rozhodnem pre ďalší kurz, koľko ma to bude stáť ?

Každý kurz, čo si zakúpite, sa Vám odpočíta od ceny nasledujúceho kurzu. Takže vždy doplatíte už len ten rozdiel. Ceny nájdete vo VIP.

Má kurz nejaké obmedzenie v počte ľudí? Bude sa dať prihlásiť aj neskôr ?

Kurz REVOLUCIONÁR a PROFESIONÁL je počtom obmedzený tak aby som bol schopný plne sa každému venovať.. To sa môže zmeniť podľa toho, ako uznám za v hodné. Ostatné kurzy sú počtom neobmedzené, avšak pre kurz REVOLUCIONÁR uprednostním ľudí, ktorí začali postupne!

Čo sa v kurze bude učiť ?

V kurzoch sa budú učiť jednoduché logické techniky veľkých hráčov a celá podstata fungovania trhu, kde pomocou jednoduchej matematiky dokážete spočítať vašu budúcu ziskovosť. Nepôjde o konkrétne systémy, každý absolvent si bude môcť vytvoriť vlastný systém, na základe toho, čo sa dozvie.

Je možné osobné stretnutie?

Áno, samozrejme, stačí ma kontaktovať.

Prečo sú vaše kurzy také drahé?

Pretože cena tých informácií je veľká. V podstate, pre veľa ľudí ďaleko vačšia, ako je skutočná cena kurzov a mentoring je časovo dosť náročný vzhľadom nato je cena kurzov stále nízka.

Po absolvovaní kurzu REVOLUCIONÁR budem vedieť úspešne obchodovať?

Nevidím jediný dôvod, prečo by to takto nemalo byť, ten čas na aplikáciu do praxe je, samozrejme, individuálny..., ale verím, že väčšinu ľudí dotiahnem až k ziskovému tradingu.

Je nutný kurz Revolucionár, ak chcem úspešne obchodovať ?

V niektorých prípadoch áno a v niektorých nie. Kurz revolucionár je veľkou nadstavbou a posúva hranice tradingu, vedomosti, pohľadu na trading ďaleko za bežné chápanie. Nie je však k úspešnému tradingu úplne nutný.

Kurzov o forexe je na internete veľa, prečo práve tento?

Kurzov existuje veľa, to je pravda... a v podstate každý jeden z nich dokola opakuje to isté(TA,FA,PA,MP atd..), čo sa dočítate kdekoľvek na internete. A aké majú ľudia výsledky? Tento kurz je úplným opakom všetkého, čo môžete nájsť kdekoľvek inde!

Ako si môžete byt istý, že človek ušetrí dlhé roky času?

Pretože s istotou môžem povedať, že väčšina informácii okolo je bludný kruh šírený od ľudí –teoretikov, potom od ľudí, čo majú ako biznis predaj nezmyslov, potom od brokerov. A teda môžete si byť istý, že skoro všetko, čo sa na nete dočítate, vás len odvedie zo správnej cesty. Bohužiaľ, taká je realita. Veď, ak by to bolo všetko funkčné, tak väčšina zarába. A nemal by kto platiť zisky...

Čo konkrétne sa v kurze naučím?

Všetko čo sa dalo povedať verejne, som nejakou formou urobil, zostrihy, obsah kurzov, články, diskusie. Viac už, bohužiaľ, povedať nejde, pretože by sa z toho stal verejne dostupný odpad ako zo všetkého ostatného.

Čo konkrétne je ten mentoring vo vašom podaní?

V základe je kurz, kde sú videá, praktické úlohy, testy. Mentoring je vzájomná komunikácia, ktorá je vedená individuálnou formou a nie formou všeobecnej diskusie. Tato komunikácia je základom kurzu a je časovo veľmi náročná (a taktiež časovo neobmedzená). Sú ľudia, čo ju vôbec nepotrebujú, ale celý kurz je postavený tak, aby sme vedeli ušiť všetko na mieru práve pri tejto vzájomnej komunikaci.

Ako dlho sa mi budete venovať? Mám pocit, že všetko chápem trochu pomalšie.

Kým so mnou budete komunikovať, 🙂 takže až do bodu vašej spokojnosti.

Naučím sa v kurze pokročilý obchodovať?

Nie, bohužiaľ, v kurze pokročilý sa obchodovať určite nenaučíte. Kurz pokročilý vám však určite dokáže ušetriť veľa času, ak ste ešte v začiatkoch a nemáte za sebou už 5-10 rokov tradingu. Kurz pokročilý je však nutná predpríprava na kurz profesionál, v tomto kurze si už budete vedieť poskladať systém na základoch z rebela.