Odporúčaní brokeri

Brokerom typu XTB, AM, Bossa atp.. nič nepokazíte, ale ja preferujem zahraničie. Pre retail úplne dostačujúci brokeri, ktorí majú svoje výhody. Pokojne mi napíšte, mám preskúšané všetko od Saxobank cez Oandu, Dukascopy.... FUTURES brokerov až po úplne neznámych podvodníkov.

Každý má svoje pro a proti. Ale každý jeden je overený tým, že sa tam vyberalo viac ako sa vložilo a to je najpodstatnejšie! Každý sa hodí na inú stratégiu, ale všeobecne odporúčam hlavne Xm , pre retail s malým kapitálom je to dostačujúce! Ak obchodujete veľa a potrebujete minimálne poplatky odporúčam Vám ICmarkets (cTrader). Ak máte väčší kapitál tak pre vás bude vhodnejší iný druh brokerov (LMAX, IB atp...). 

XM zlatá stredná cesta, začiatočník, pokročilý a ani skúsenejší obchodník týmto brokerom nič nepokazí. Ako jeden z mála stále môže dávať bonus pre klientov z EU. Regulátor FCA Anglicko. Slovenská podpora.

logo XM broker

Ic market vhodnejší pre pokročilejších a skúsených obchodníkov, takých ktorí vedia čo hľadajú, veľa obchodujú atp... Nesie všetky výhody a nevýhody ECN brokera. Regulátor ASIC Austrália. Anglická podpora.

icmarkets-logo